Firma AKUDOR działa na rynku budowlanym od 1995 roku. Specjalizuje się w robotach wykończeniowych ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania systemów suchej zabudowy. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Rigips Saint-Gobain.

Wykonujemy wszelkie roboty suchej zabudowy Rigips: okładziny, ściany, sufity, zabezpieczenia ogniowe, zabezpieczenia promieniochronne, wszelkie elementy dekoracyjne oraz wykonujemy roboty powiązane; czyli malowanie tradycyjne i hydrodynamiczne, montaż stolarki otworowej, montaż paneli podłogowych, mebli i wiele innych. Dostosowujemy również tradycyjnie zaprojektowane obiekty do wymagań w zakresie zastosowania rozwiązań suchej zabudowy. Przez tak długi czas stosowania systemów Rigips nabraliśmy dużego doświadczenia w ich stosowaniu, co potwierdzają certyfikaty i licencje udzielone nam przez dostawcę systemów, oraz umieszczanie naszej firmy na listach polecanych wykonawców przez Rigips. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i zaplecze techniczno-technologiczne do wykonywania wszelkich prac związanych z suchą zabudową.

W budowach wymagających różnych specjalności, współpracujemy z sprawdzonymi firmami wykonawczymi. Zwłaszcza w zakresie: instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji, instalacji elektrycznych, wykładzin podłogowych obiektowych, okładzin z płytek ceramicznych i kamiennych oraz montażu stolarki aluminiowej. W przedsięwzięciach wielobranżowych współpracujemy z firmami jako konsorcjum do wykonania określonych zadań lub na zasadach podwykonawstwa.

Prowadzimy prace w obiektach przemysłowych, centrach handlowych, biurowcach, szpitalach i obiektach mieszkaniowych.